Tarihçe

Şirketimizin kurucusu Cengiz Güray 1996 yılında Güray Dış Ticaret adı altında ithalatçı olarak pastacılık sektörüne adım atmıştır. 7 yıllık istikrarlı kremşanti ithalatının ardından pastacılık alanında edindiği derin bilgi ve tecrübeler doğrultusunda 2003 yılında şirketleşerek Can ve Can Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak pasta ürünleri malzemeleri ve kuruyemiş imalatı ile yoluna devam etektedir.

25 yıllık köklü tecrübesi ile bugün Can ve Can Gıda son teknoloji makine parkuru ile pastacılık sektörüne imalatçı olarak devam etmektedir. Verdiği hizmetlerin yanına yeni yatırımlar ekleyerek endüstriyel çikolata imalatına başlamıştır. 2016 yılında markalaşarak Belcoo Chocolate markası ile hizmetine devam etmektedir.

Kalitesinden asla taviz vermeyen Can ve Can Gıda Türk damak tadına uygun bir anlayışla müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel reçete ve uygulamalar ile kaliteli ve güvenilir ürünler üretmektedir. Uluslararası standartlara uygun en kaliteli hammaddeleri kullanarak işine verdiği özen ile müşteri odaklı üretim yapmaktadır. ISO22000, ISO9001 FSSC ve HELAL Sertifikası belgeleri bulunan şirketimiz Türk Gıda Kodeksi Yasal şart ve standartlarını takip ederek gerekliliklerini sağlamaktadır.

Can ve Can Gıda 2020 yılının sonuna kadar İstanbul Sultanbeyli’nde bulunan uluslararası denetime uygun ve hijyeniklikte, yeni teknolojiler ile tasarlanmış yeni binasına geçip, üretim ve satış kapasitesini çoğaltarak hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Misyonumuz

Can ve Can Gıda olarak pastacılık sektöründe; 1996’dan bu yana edindiğimiz tecrübelerimiz, titizliğimiz, yenilikçi ve öncü yaklaşımımız ile kalite ve güvenilirliğimizden ödün vermeden, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak en kaliteli hammaddeleri kullanarak, tamamen hijyenik ortamlarda, son teknoloji makine ve ekipmanlar ile üretilen yüksek kalitede ürünlerimizi ülke ekonomisine katkı sağlayacak faaliyetlerde bulunarak tüm Türkiye’ye ve global pazara ulaştırmak.

Vizyonumuz

Sahip olduğu kurumsal kimliği koruyarak, geçmişten gelen tecrübemiz ile birleştirdiğimiz modern ve teknolojik üretim sistemlerini kullanarak yüksek standartlarla sürekli büyüyen, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ve lezzetli ürünler üreterek topluma ve ülkemize faydalı bir firma olmak ve aynı zamanda dünya çapında önde gelen Türk-malı firması olarak istikrar içinde büyüyen bir marka olarak ilerlemek.

Değerlerimiz

Hijyenik ve sağlıklı ortam ve koşullarda kaliteli çikolata ve pastacılık ürünleri üretirken gıda güvenliğini en üst düzeyde tutmak,

İşimizle ilgili her faaliyeti en ince ayrıntısına kadar en doğru ve en güzel şekilde yapmaya çalışmak,

Hammaddeden başlayarak imalat sürecinden sevkiyata kadar tüm aşamalarda gıda güvenliğini ve helal şartları sağlamak,

Araştırma geliştirme faaliyetlerinde bulunarak, yenilikleri takip ederek sektörle ilgili son teknolojilerin kullanılmasını sağlamak,

Kalite, Gıda Güvenliği, Helal, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ve Sosyal Sorumluluk ile tüm standartlara uyarak üretim yapmak,

Ürün kalitesinden ödün vermeden müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayarak kaliteli ürün ver hizmet sunmak,

Çalışanlarımıza yetenek ve becerilerini kullanabilecekleri mesleki ortam ve şartları sağlamak,

Topluma faydalı olabilecek hizmetlerde ve faaliyetlerde rol almaya çalışarak içinde bulunduğumuz topluma örnek olmaya çalışmak,

1996 yılından beri sergilediğimiz açık, dürüst ve ilkeli çalışma ahlakıyla çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile güvenli, istikrarlı ve verimli ilişkiler içerisinde olmak.

Hızlı Menü

Bizi sosyal medyada
takip ettiniz mi?
Instagram
Pinterest
YouTube